Styret

Styret i GSV består for tiden av de følgende personer i de ulike vervene.

Leder Gustav Bjørlo leder@gsv.no 92645757
Tur- og treffansvarlig    Bjørn Palerud turtreff@gsv.no 907 33 013
Delelageransvarlig Arne Uno Leirset uno.leir@online.no 913 55 101
Kasserer Håvard Kvernelv kasserer@gsv.no 905 24 014
Redaktør Christian Hetland redaktor@gsv.no 90075612
Varamedlem Jonny Berger to-takt@hotmail.com 90986657
Varamedlem Aslak Wegge varamedlem@gsv.no 95836756

Øvrige verv utenfor styret:

webmaster Peter Strandmoe saab_96v4@hotmail.com 93243728
Medlemsregisteransvarlig Håvard Kvernelv medlem@gsv.no 90524014
Revisor Morten Kjetlien morten.kjetlien@live.com 92453203
Hovedkontakt LMK Gustav Bjørlo leder@gsv.no 92645757
Forsikringskomité Ole Dalen olecindy@gmail.com 901 81 148
Klubbshop Morten Strandmoe strandmo@online.no 404 13 634

(tors. 20-21)

Valgkomité:

Komitémedlem 1   Jan Tore Andersen saab92@online.no 98492834
Komitémedlem 2          Tore Aasen tore1aasen@yahoo.no
41263415
Komitémedlem 3  Eimund Lunde eimund.lunde@lyse.net 91673575

Styreverv og webmaster, kan eventuelt også kontaktes gjennom kontaktskjema under «Kontakt» i toppmenyen.